Galerie talentů na Facebooku

Galerie talentů na YouTube

Kniha v elektronickém vydání se připravuje.
Banner
Publikace "Praha očima dětí" je nejnovější knižní publikací projektu, jejíž patronem je Karel Gott.

Praha

Kniha v elektronickém vydání - klikni na obrázek.
Banner
Publikace "Města a obce očima dětí" získala podporu Plzeňskeho kraje a záštitu náměstka hejtmanky Ivo Grünera.

Města a obce

Kniha v elektronickém vydání - klikni na obrázek.
Banner
Publikace vznikla na základě zadání městské části Prahy 6 jako součást projektu „GALERIE TALENTŮ“.

Praha 6

Kniha v elektronickém vydání - klikni na obrázek.
Banner
Kalendář 2011 s dětskými obrázky představuje knížku "Města a obce očima dětí", která je součástí projektu.

Kalendář

Galerie talentů

Domů Podpořte dětské talenty

Podpořte dětské talenty

 

Rádi abychom vás přizvali ke spolupráci na úspěšném projektu, jehož nosným programem jsou reprezentativně vypravené knížky dětských obrázků s tématem MĚSTA A OBCE OČIMA DĚTÍ.

 

V letošním roce jsme vydali tři publikace s tituly:


V projektu je už zapojeno více než sto měst, obcí a škol nejen z Česka, ale i z Bavorska a Egypta, do knížek přispělo více než dva tisíce dětí, náklady přesahují osm tisíc výtisků.

 

V současné době připravujeme pro tisk další publikace:

  • "PRAHA OČIMA DĚTÍ"  a  "MĚSTA A OBCE OČIMA DĚTÍ - 2.díl"

Knížky vznikají v programu „Partnerství“ s Magistrátem hlavního města Prahy a pod záštitou hejtmanů Krajů ČR. Patronkou našeho projektu se stala LUCIE BÍLÁ (ukázku ze křtu minulé knížky s fotografiemi, DVD a slovním oceněním, můžete dohledat na http://www.luciebila.com/aktuality, a dalším patronem se stane patrně i KAREL GOTT.

 

Pokud jste si prohlédli internetovou verzi naší knížky „Města a obce očima dětí“ uznáte jistě, že se jedná o publikaci jedinečnou, už proto, že sama dětská tvorba je jedinečná. Jsme přesvědčeni, že PRAHA OČIMA DĚTÍ i další tituly projektu MĚSTA A OBCE OČIMA DĚTI se stanou ojedinělým reprezentačním materiálem s velkým reklamním a propagačním potenciálem. Spolupartnerství Prahy i záštity hejtmanů Krajů předznamenávají zájem o knížku nejen v našem hlavním městě a v dalších českých městech a obcích, ale zcela jistě i v zahraničí. Všechny publikace projektu vycházejí nejméně ve dvou jazykových mutacích – česky a anglicky.
„Praha očima dětí“ spatří světlo světa v prvním čtvrtletí příštíh roku, ostatní knížky v jeho první polovině. Křest publikací (doufáme, že za vaší účasti) budeme připravovat opět ve spolupráci s Lucií Bílou a, předpokládáme, i s Karlem Gottem.


Publikace jsou rozvrstveny do oddílů, každému předchází reklamní dvojstrana, která je stylově začleněna do knížky.
Nabízíme vám tímto možnost na přípravě knížky spolupracovat

 

Protože se jedná o neobvyklý projekt, jehož hlavními aktéry jsou děti a hegemonie dětského projevu je pro podobu knížky určující, nabízíme vám tuto podobu spolupráce:

  • Zajistíme, aby na základě vašeho zadání přípravily děti pro potřebu knížky výtvarně (a dětskýma očima viděný ) zpracovaný obrázek - reklamu vaší firmy, konvenující s tématy jednotlivých titulů. K dětské kresbě bude připojen text představující vaši firmu ( s možností umístit i vaše logo ). Buďte si jistí, že získáte jedinečný reklamní materiál, dětská fantazie je ohromná Přípravu vašeho reklamního obrázku zadáme hned po uzavření smlouvy o spolupráci a inzerci mezi nositelem práv a realizátorem projektu History s.r.o. a vaší firmou.
  • Svojí účastí v projektu podpoříte rozvoj dětských talentů, dost možná i vlastních dětí.
  • Váš inzerát bude zadán pro náklad dva tisíce kusů za cenu 20.000.- plus DPH. Polovina částky bude proplacena po podpisu smlouvy, druhá polovina po dokončení a předání knížek. Ze smluvně uzavřené částky obdrží 80% realizátor projektu a vydavatel, 10% škola (autor inzerátu) a 10% bude odvedeno na humanitární účely ve prospěch Nadačního fondu pro odložené děti STATIM ..

 

Za základní sjednaný náklad inzerátu v publikacích obdržíte 20 kusů knížek ( případnému násobku reklamního zadání odpovídá i počet knížek).
Pokud vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás co nejdříve, počet možných inzerátů pro jednotlivé tituly je pevně dán, a my nemáme možnost ho překročit.
Samozřejmě není vaše účast v projektu limitována zařazením vašeho materiálu do knížky o Praze či do jednoho titulu.
Stejná zadání i podmínky platí pro případ vaší účasti v každé z připravovaných publikacích, směrovaných do dalších měst a obcí v Česku, či třeba k potenciální klientele v Bavorsku.

Těšíme se na spolupráci.

Václav Bárta
autor projektu a jednatel History s.r.o.

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
tel. 374 780 812, mob. 773 521 994

 

Copyright © Galerie talentů 2013

Zakladatel projektu: Václav Bárta | Koordinátor projektu, marketing & PR: ANERI | Nakladatelství knih: Kletr Plzeň | Grafika knih: Jana Soukeníková

Podmínky užití |